wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » Ogród2 » Baseny i oczka wodne

Baseny i oczka wodne

Baseny i oczka wodne

Mata Aqua SafeTM

 

Zabezpieczenie oczek wodnych i basenów ogrodowych przed przebiciem, ochrona, ocieplenie dna

 

Mata Aqua Safe TMMata Aqua Safe TM


Mata Aqua Safe jest niezbędna przy budowie basenów, oczek wodnych, sztucznych stawów i strumieni. Ułożona pod membraną lub folią oddziela ją od gruntu i zabezpiecza przed przebiciem.
 

Budowa oczka wodnego, stawu


Zastosowanie maty upraszcza budowę i znacznie wydłuża żywotność obiektów. Folia lub membrana tworząca basen, oczko wodne, sztuczny strumyk lub staw może zostać łatwo przebita, jeżeli pod nią, na dnie niecki, znajdzie się kamień, korzeń lub podobne, pozornie niegroźne obiekty. Także przemarzanie gruntu pod obiektem może spowodować jego uszkodzenie. Rozłożenie na dnie niecki maty Aqua Safe oddzieli folię i membranę od gruntu i skutecznie zapobiegnie ich przebiciu.

 

alt Mata Aqua Safe TM alt
 

Wyścielenie niecki grubą i wytrzymałą matą Aqua Safe zabezpieczy folie i membranę. Dzięki swojej strukturze mata zapewnia transport powietrza i odprowadzanie wody i pary wodnej skraplającej się pod dnem wybudowanego obiektu.


Mata Aqua Safe TM Mata Aqua Safe TM

Wyścielenie niecki grubą i wytrzymałą matą Aqua Safe zabezpieczy folie i membranę. Dzięki swojej strukturze mata zapewnia transport powietrza i odprowadzanie wody i pary wodnej skraplającej się pod dnem wybudowanego obiektu.

Mata odprowadza także biogazy gromadzące się pod dnem dużych konstrukcji. Mata Aqua Safe jest całkowicie odporna dla grzybów, pleśni i procesów gnilnych.
 Baseny tymczasowe - rozporowe, stelażowe, dmuchane

Mata Aqua Safe jest także niezastąpiona przy użytkowaniu basenów tymczasowych. Rozłożona bezpośrednio na trawniku, oddziela basen od gruntu. Zabezpiecza folię tworzącą basen przed przebiciem i nie dopuszcza do zaparzenia się gruntu.

Oprócz ochrony samego basenu przed przebiciem, mata - dzięki swej strukturze przepuszczającej powietrze i wodę - pozwala "oddychać" trawnikowi pod basenem i nie dopuszcza do zaparzenia gleby i często praktycznie nieodwracalnego zniszczenia terenu.

Mata Aqua Safe pod basenem tworzy grubą i ciepłą warstwę izolacyjną. Dzięki temu zwiększa komfort użytkowania basenu, zapewniając że dno basenu będzie bardziej miękkie i cieplejsze - co ma duże znaczenie zwłaszcza w przypadku basenów usytuowanych na nawierzchni betonowej.
 

alt


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje

Free SSL Certificate

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl